Užsakykite
NilSmoke
per ateinančias 20 minučių ir pasinaudokite specialiu mūsų pasiūlymu!

Užsisakykite dabar!
DĖMESIO! NilSmoke magnetai skirti tik tiems, kurie nori visiems laikams mesti rūkyti. Magnetai buvo sukurti, kad jūs pagaliau galėtumėte atsisakyti cigarečių ir išpildytumėte ilgametę savo svajonę! NAUDOKITE JUOS REGULIARIAI!

Naudodami magnetus pagaliau nustosite rūkyti!

Auksu padengti magnetai pagaminti sujungiant ausų (auricular) ir akupresūros terapiją. Jie tiesiogiai veikia akupresūros taškus jūsų ausyje ir taip stimuliuoja endorfino gamybą. Štai todėl jus aplanko palaimos jausmas, visai toks pats tarsi rūkytumėte cigaretę. Jokios priklausomybės.

Ar tikrai taip lengva nuslopinti norą rūkyti... Nugalėti priklausomybę ir nustoti rūkyti kartą ir visiems laikams be jokios KRIZĖS, NERVINIMOSI IR PRIAUGTO SVORIO... Ir galiausiai išpildyti savo ilgametę svajonę?

Jums tereikia tik 11 laisvų minučių. Būtent tiek laiko reikia, kad išsiaiškintumėte paslaptį, kaip sėkmingai nustoti rūkyti. Dėl tos pačios paslapties tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio sutramdė baisų norą rūkyti...

Norite atsikratyti priklausomybės nuo nikotino?
Norite pagaliau kvėpuoti visu savo plaučių pajėgumu, nebešvaistyti pinigų cigaretėms... ir visa tai be jokios krizės? Tuomet atidžiai perskaitykite šį puslapį, nes mes jums tuoj atskleisime paslaptį, apie kurią tabako pramonė nenori jums pasakoti.

„Buvo neįmanoma kontroliuoti savo nikotino poreikį!“

Per 20 dienų Zigmas atsikratė priklausomybės nuo nikotino

„Prireikė 20 dienų, kad nustočiau rūkyti! Jeigu pats to nebūčiau išbandęs, galvočiau, kad tai neįmanoma. Mano pabrolys įtikino mane išbandyti. Kitaip būčiau priskyręs šiuos magnetus prie kitų apgaulės metodų.“*

Zigmas, Kaunas

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

Net Mariui pavyko atsikratyti priklausomybės nuo nikotino. Jis metė rūkyti ir visa tai dėl jo atkaklumo ir magnetų!

„Dabar man visai nereikia cigarečių!“

Marius metė rūkyti per 10 dienų

„Prieš žmonai susilaukiant kūdikio man pavyko nustoti rūkyti. Reguliariai naudojau magnetus. Bet kada, kai atsirasdavo baisus noras rūkyti nenaudojant magnetų, stengdavausi kuo nors save užimti. Mažais žingsneliais naudodamas magnetus išsikapanojau. Mano žmona manimi didžiuojasi. Taip ir turi būti, nes po daugelio metų nesėkmių pagaliau mečiau rūkyti!“*

Marius, Klaipėda

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

Šiuo metu tūkstančiai žmonių visame pasaulyje sėkmingai kovoja su baisiu nikotino troškimu...
Dabar ir jūs galite būti vienas iš jų!

Pagaliau ir jūs, kaip ir tūkstančiai kitų, vadovaudamiesi šia tūkstančio metų senumo paslaptimi, galite kartą ir visiems laikams atsikratyti cigarečių. Paslaptis, dėl kurios nustosite rūkyti ir pradėsite naują, sveikesnį gyvenimą be priklausomybės – pradėkite dar šiandien!

....DĖMESIO....

Produkto kiekis ribotas. Priimsime tik iki . u 23:59 h. padarytus užsakymus. Pasibaigus laikui produkto nebebus galima įsigyti!

 

Žinutė nuo Jurgos Bitkienės,
kuri yra priklausomybės nuo nikotino ekspertė

Brangūs su priklausomybe nuo cigarečių kovojantys kolegos,

jeigu įvairūs metodai vis dar nepadėjo mesti rūkyti, tuomet turėtumėt žinoti, kad tai turbūt NE JŪSŲ KALTĖ. Jeigu dar nejaučiate jokių rezultatų, nors ir išbandėte viską, ką pamatėte per TV ar perskaitėte žurnaluose, tačiau dėl kažkokių priežasčių jums vis tiek nepasisekė, problema slypi visai kitur.

Tabako ir farmacijos pramonė apgaudinėja savo klientus, kurie bando mesti rūkyti.

Tai jie daro 2 būdais. Pirma, pardavinėja milijonus kainuojančius vaistus, tabletes, pleistrus, neturinčius beveik jokio poveikio. Antra, jie nori jus taip išmušti iš vėžių, kad nepastebėtumėte pigaus būdo, kuris padėtų mesti rūkyti...

Todėl nekaltinkite savęs dėl savo tingumo, motivacijos stokos ir kitų dalykų, o tiesiog atsipalaiduokite. Tai nereiškia, kad turėtumėte pasiduoti ir tiesiog rasti papildomų priežasčių rūkyti bei puoselėti priklausomybę nikotinui. Vietoj to, tik nusijuokite iš savo problemos ir mėgaukitės gyvenimu, kuriame nėra krizių, nervinimosi ir priklausomybių... tiesiog pasinaudokite paprastu mano patarimu.

Patikėkite manimi, jeigu norite lengvai mesti rūkyti ir neišgyventi jokių krizių bei nerimo, atsikratyti šio baisaus įpročio ir nepriaugti svorio, taip pat kvėpuoti visu plaučių pajėgumu, ši tūkstančių žmonių paslaptis – puikus būdas tai padaryti:

Geriausia tai, kad šis greitas ir veiksmingas būdas prieš rūkymą buvo sukurtas TAU. Kad ir kaip bebūtų, prieš pasineriant į detales leiskite man atskleisti, kodėl viskas, ką iki šiol darėte, veikė prieš jus. Tuomet paaiškinsiu, kaip dėl šios paslapties tūkstančiai žmonių išsilaisvino iš savo priklausomybės.

Jeigu tikrai norite mesti rūkyti, tuomet nesigailėsite sugaišę šiek tiek laiko, kad galėtumėte perskaityti šią informaciją.

Kokio rūkymo metimo metodo norėtumėte?

NilSmoke

Saugaus naudoti
Greitai veikiančio
Jokios krizės ir nervinimosi

Nikotino pleistrų

Kenksmingo sveikatai
Sukeliančio priklausomybę
Veikiančio tik dėvint

Hipnozės

Brangių gydymo metodų
Turite kartoti gydymą
Poreikis rūkyti grįžta

Paslaptis, kurią nuo jūsų slepia tabako ir farmacijos pramonės ir nenori, kad jūs apie ją sužinotumėt.

Pradėkime nuo tabako pramonės – viskas būtų beprasmiška, jeigu visi nustotų rūkyti. Niekas nepirktų cigarečių ir tabako pramonė, kuri iš žmonių kiekvienais metais uždirba milijonus, tiesiog bankrutuotų.

Kita vertus, farmacijos pramonė kiekvienais metais reklamuodama naujus būdus, kurie tariamai išspręs jūsų problemą, uždirba kalnus pinigų.

Visi šie sprendimai rinkoje šiandien neveikia. Ar žinote, kodėl? Atsakymas paprastas: niekas nenori, kad nustotumėte rūkyti. Tabako ir farmacijos pramonės dirba išvien. Kiekvienas rūkyti nustojęs buvęs rūkalius – praradimas jiems. Nepaisant nerimą keliančios statistikos, kad nuo rūkymo sukeltos žalos kiekvienais metais miršta 6 mln. žmonių, jiems žmonių gyvybė nerūpi. Jiems svarbus tik jų pelnas, todėl jų tikslas turėti kaip įmanoma daugiau rūkalių. Kitaip kas gi pirktų cigaretes ir visus tuos nesuskaičiuojamus mesti rūkyti padėsiančius metodus?

Pagalvokite apie ant aukščiausio pelno laiptelio – jūsų – esančius magnatus. Nors žinote, kad rūkymas blogai, trumpina gyvenimą, negalite atsispirti tam. Kol nesuvokiate, kad jūsų problema slypi kur kas giliau ir kad bandote mesti rūkyti naudodami beprasmiškus metodus!

Kaip
metama rūkyti:

1 diena: Pirmą kartą užsidedate NilSmoke magnetus ir jie veikia jau iš karto. Magnetai stimuliuoja akupresūros taškus jūsų ausyje ir suteikia malonumo jausmą.

1 savaitė: Poreikis rūkyti po truputį mažėja, nejaučiate jokių blogų su metimu susijusių simptomų.

2 savaitė: Pradedate suprasti, kad nebejaučiate to stipraus cigarečių poreikio, kurį palydi nervinimasis ir jautrumas.

3 savaitė: Gyvenimas be cigarečių ir priklausomybės tampa jūsų realybe. „NilSmoke“ visiškai pražudė poreikį rūkyti! Suprantate, kad įmanoma nustoti rūkyti!

4 savaitė ir toliau: Grįžta pojūčiai, nustojate kosėti, kvėpuojate visu plaučių pajėgumu ir jaučiatės sveiki! Pagaliau jūsų ilgametis noras išsipildo ir suprantate, kad gyvenimas be cigarečių yra geresnis ir linksmesnis!

Tai principas, kuriuo pagrįstas NilSmoke magnetų veikimas.

Svarbus įspėjimas dėl „stebuklingų sprendimų mesti rūkyti“. Kodėl nė vienas iš jų neveikia (išskyrus šį)?

Iki šiol visi metodai, kaip mesti rūkyti, nuvildavo, nes būdavo tikras šlamštas ir klastotė. Dauguma mesti rūkyti skirtų produktų vienaip ar kitaip veikia jūsų sveikatą. Iš esmės visi metodai gali būti grupuojami į tris kategorijas. Vienoje iš šių kategorijų esantys produktai yra kenksmingi jūsų sveikatai. Jeigu mesite rūkyti naudodami vieną iš šių metodų, manykite, kad tai tik sutapimas.

Pirmą metodų rūšį apima nikotino pakaitalo terapija, kuri gali būti grupuojama į 3 tipus:

Kita rūšis – tabletės. Dažniausiai tai antidepresantai, tokie kaip buproprionas, kuriuos pradedate naudoti dar rūkydami. Šių vaistų paskirtis – atpratinti rimtus rūkalius nuo cigarečių. Ši terapija atliekama pagal griežtą medicininę priežiūrą, o vaistai yra tik išrašomi su receptu. Ši terapija yra brangi, ilgai trunka ir turi šalutinių poveikių, tokių kaip nemiga, džiūstanti burna, bloga savijauta.

Trečia rūšis – hipnozė. Hipnozės metu terapijos specialistai bando įteigti pacientui teigiamas mintis, kurios pakeis negatyvią ar žalingą nuomonę. Štai kaip jie padeda rūkaliams atprasti nuo rūkymo. Dauguma pacientų po hipnozės iš tiesų nustoja rūkyti, tačiau ne visam laikui. Praėjus šiek tiek laiko dauguma rūkalių grįžta prie senų įpročių. NEŠVAISTYKITE LAIKO ŠIEMS NEVEIKSMINGIEMS METODAMS NORĖDAMI MESTI RŪKYTI!

Kiti įrodymai

Vardas: Gregorijus Hilas (Gregory Hill)
Užsiėmimas: patarėjas sveikatos klausimais

Jeigu domitės įžymių asmenų gyvenimais, tuomet šis vardas jums bus pažįstamas (Holivudo žvaigždžių patarėjas sveikatos klausimais). Visiems savo klientams jis rekomenduoja magnetus, padedančius mesti rūkyti.


Gregorijaus nuomonė apie NilSmoke magnetus

Prieš tapdamas sveikatos patarėju rūkiau. Būtent todėl vadovaudamasis savo patirtimi galiu pasakyti, kas tikrai padeda rūkyti, o kas ne. Išbandžiau daugybę metodų ir apie tuos, kurių neteko išbandyti, sužinojau daug informacijos. Todėl mano klientų sąrašas vis didėjo ir jie tapo vis svarbesni, nes mano patarimai dažniausiai yra tikrai veiksmingi. Įkalbėjau klientus atsisakyti nikotino pakaitalo terapijos, nes ji tikrai nepašalina priklausomybės nuo nikotino. Kita vertus, akupresūra yra puiki terapija, kuri padeda išgydyti įvairius negalavimus, įskaitant priklausomybę nuo nikotino. Pats tai patyriau. Kadangi NilSmoke magnetai paremti akupresūros principu, būtent todėl jie mane ir sudomino.

Tai pat kaip ir cigaretės, kurios suteikia malonumo jausmą, stimuliuoja tam tikrus taškus ir priverčia jus jaustis visiškai taip pat. Jeigu nebūtų šio jausmo, nustoti rūkyti norintys rūkaliai tiesiog išgyventų krizę, būtų nervingi ir pažeidžiami. Būtent todėl jie galiausiai sugrįžtų prie savo senų įpročių ir niekados nesugebėtų atsispirti šiai priklausomybei. Todėl rekomenduoju akupresūrą ir magnetus, kurie veikia akupresūros taškus.

NilSmoke yra vienas mano slaptų ginklų norint pasiekti šį tikslą. Ypač veiksmingi magnetai, kurie veikia būdami ant jūsų akupresūros taškų, yra puikus būdas nustoti rūkyti.

NilSmoke – produktas, kurį rekomenduoju visiems savo klientams, nes jis turi keletą kūną veiksmingai veikiančių savybių, o ypač dėl to, kad sustabdo norą rūkyti. Jie taip pat puikūs, nes neturi jokio šalutinio poveikio ir nesukelia nerimasties bandant mesti rūkyti.

– Gregorijus Hilas

Neįkliūkite į suklastotų produktų, skirtų mesti rūkyti, pinkles ir nustokite būti tokių produktų aukomis kartą ir visiems laikams!

Štai viena bjauri paslaptis, kurios farmacijos pramonės atstovai nenori jums atskleisti: jie puikiai supranta, kad nenustosite rūkyti naudodami nikotino pleistrus, piliules ir kitus gaminius. Taip pat niekas nenori sukurti automobilio, kuris tarnautų visą gyvenimą. Taip pat ir virtuvės įranga sugenda vos tik baigiasi jos garantinis terminas... Štai taip šių produktų gamintojai nenori, kad jūs mestumėte rūkyti. Jie žino, kad jeigu jums pasiseks nustoti rūkyti visiems laikams, jie praras klientus. O tai būtų milijono eurų nuostolis kiekvienais metais.

Dauguma kovos su rūkymu produktų gamintojų nenorėtų, kad ši tiesa išaiškėtų. Jie žino, kad vos tik žmonės sužinos, kad jie gali išmokti atsispirti nikotinui, praras milijonus eurų. Ir visa tai dėl vienos paslapties, kurią žino tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio, ir kuri kainuoja 1 eurą per dieną.

Milijonai žmonių buvo apgaulės aukos per ilgai ir metas tai pakeisti.

Kai niekas kitas nepadėjo, jie nustojo rūkyti. Naudodami NilSmoke magnetus!

Šie keturi paprasti žmonės – pavyzdys tų asmenų, kurie metė rūkyti ir nepatyrė jokių simptomų bei nepriaugo svorio! Ar nori būti kitas?

Nustojo rūkyti po 7 dienų*
Monika, 33 m.

Nustojau rūkyti po 12 dienų*
Deimantas, 38 m.

Nustojo rūkyti po 15 dienų*
Roberta, 45 m.

Nustojo rūkyti po 19 dienų*
Stepas, 57 m.

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

Pasidalinkite sėkmės istorija su mumis ir mes jus apdovanosime!

Faktai apie rūkymą ir gyvenimo tikslas

Milijonai žmonių šios apgaulės aukomis buvo pernelyg ilgai ir metas tai pakeisti. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kurie buvo renkami paskutinius 20 metų, kur kas daugiau nei bet kada anksčiau žmonės leidžia savo pinigus pirkdami mesti rūkyti padedančius produktus, knygas apie metimą ir kitus „stebuklingus produktus“:

- Daugiau nei 1,1 mlrd. žmonių rūko ir skaičius nemažėja

– dėl rūkymo kiekvienais metais miršta maždaug 6 mln. žmonių, o tai reiškia, kad vienas žmogus miršta kas 6 sekundes

- daugiau nei 5 mln. mirusių asmenų yra rūkaliai ir daugiau nei 600 tūkst. nerūko, tačiau gyvena tokioje aplinkoje

– cigaretėje yra 4 tūkst. chemikalų, iš kurių 250 yra žalingi ir daugiau nei 50 iš jų gali sukelti vėžį.

Dabar žinote, kodėl svarbu žinoti tiesą apie farmacijos ir tabako pramonės pelną. Kai kuriems jau pasisekė išspręsti šią priklausomybės problemą mūsų puslapyje. Tai svarbu, jeigu svajojate mesti rūkyti ir norėtumėte prisidėti prie šių asmenų sąrašo. Užsisakę NilSmoke magnetus neprarasite nieko, išskyrus eurą per dieną, bet taip pat niekam tai ir neduos jokios naudos – išskyrus jums. Šiuos pinigus išleistumėte knygoms apie tai, kaip mesti rūkyti, produktams ir nikotino pakaitalams, kurie išvystys naują priklausomybę. Kita vertus, jeigu apie tai negalvojate, prarasite VISKĄ, nes tai jūsų paskutinė proga atsisveikinti su rūkymu kartą ir visiems laikams. Taip pat jums nereikėtų išgyventi viso pragaro metant rūkyti: jokios krizės, nervinimosi ir priaugto svorio.

Jeigu vis dar abejojate šios informacijos patikimumu, galite drąsiai paieškoti daugiau ir įsitikinti, kad produktas, apie kurį kalbame šiame puslapyje, tikrai neturi jokių šalutinių poveikių ir iš tikrųjų jums visokeriopai padėtų. Iš kitų išbandžiusiųjų patirties žinome, kad jeigu leisite sau išbandyti šiuos magnetus, suprasite jų esmę, ir galėsite visą likusį gyvenimą gyventi laimingai ir sveikai – kaip žmogus, kuris visiems laikams atsikratė blogo įpročio ir priklausomybės.


DĖMESIO: Jeigu užsisakysite per artimiausias 20 min., gausite 50 % nuolaidą magnetams.

Ar farmacijos pramonė tikrai jums meluotų?

Visi žinome, kad pramonė pilna melagių ir įvairių schemų kūrėjų. Tik pagalvokit apie keletą neseniai naujienose išgirstų schemų. Susimąsčius, kas šiandien darosi pasaulyje, nesunku suprasti, kad žmonės šiais laikais gali padaryti bet ką, kad gautų pinigų, ypač kai kalbama apie dideles sumas.

Jeigu pažiūrėtumėte, kokius produktus kiekvieną dieną Pasaulio sveikatos organizacija ir nacionalinių rinkų inspekcijos pašalina iš rinkos dėl jų netinkamumo, nustebtumėte sužinoję, kiek daug iš šių prekių yra produktai, skirti mesti rūkyti.

Jeigu tikrai rūpinatės savimi, padėkite sau ir nustokite būti šių apgaulių aukomis. Paklauskite savęs, ar tikrai norite mesti rūkyti ir nustoti švaistyti pinigus dalykams, kurie niekaip nepadeda. Norite mesti rūkyti ir nebeleisti pinigų niekams? Juk taip?

Metas atsikratyti priklausomybės nuo nikotino!

Pamirškite apie visus nikotino pakaitalus ir metodus, padedančius mesti rūkyti, nes nieko panašaus nerasite. TAI UNIKALU. Kodėl? Nes šis metodas patikrintas ir saugus, taip pat nesukelia jokios naujos priklausomybės. Tai nėra dar vienas neveiksmingas pleistras, kramtomoji guma ar elektroninė cigaretė, kuri padėtų mesti rūkyti per 5 dienas...tačiau jokių rezultatų nesulauktumėte. Sukeltų tik dar vieną naują priklausomybę! Atrasite tūkstančių žmonių, metusių rūkyti ir atsisveikinusių su priklausomybe nuo nikotino, paslaptį!

Paprasčiausiai nėra kito tokio metodo kaip šis. Buvo įvairių mėginimų atsikratyti priklausomybės nuo nikotino, tačiau niekas nenori, kad rezultatai būtų ilgalaikiai, nes taip jie neuždirbs pinigų iš jūsų priklausomybės...

Mėnesio sėkmės istorija
„Jaučiuosi taip gerai, kaip prieš 20 metų!“

Nuotrauka kairėje:
Elena prieš pradėdama naudoti NilSmoke magnetus

Nuotrauka dešinėje:
Elena dabar

„Mano patirtis naudojant NilSmoke magnetus buvo nepakartojama. Pavyko viskas, kas buvo žadėta: nustojau rūkyti ir nepriaugau nė gramo, taip pat neturėjau jokių blogų simptomų, krizių ir nebuvau jautri ar pažeidžiama.

Nors man 52 m., bet mėgstu vaikščioti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Dėl rūkymo man buvo sunku kvėpuoti ir negalėjau daugiau žaisti su savo anūkais. Visą laiką skųsdavausi ir sunkiai kvėpuodavau. Kolega darbe papasakojo apie NilSmoke. Naudojau jį tris savaites ir daugiau nebeturiu noro prisidegti cigaretę... tačiau jeigu šis noras mane aplanko, užsidedu magnetą ir jo nelieka! Metusi rūkyti jaučiuosi jaunesnė ir pagaliau galiu normaliai kvėpuoti, turiu energijos bet kam!“*

Elena, Kaunas

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.


Jeigu tikrai norite mesti rūkyti, perskaitykite šį išskirtinį interviu...
„Buvęs rūkalius nugalėjo priklausomybę nuo nikotino, trukusią 37 m., ir pasakoja, kaip jam pasisekė nugalėti trauką rūkyti!“

Tai tikras žmogus. Alius Terleckis, buvęs rūkalius, metė rūkyti po 37 metų rūkymo. Aliui pavyko nugalėti priklausomybę nuo nikotino naudojant NilSmoke magnetus!

Jeigu vis dar rūkote, perskaitykite šį interviu, nes tai jus motyvuos. Taip kuo greičiau NUGALĖSITE kovą su cigaretėmis ir galiausiai priklausomybę nuo nikotino be jokių krizių. Alius pasidalino savo patirtimi šiame interviu...

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.


KLAUSIMAS: Gerbiamas Aliau,

Alius: Rūkau nuo 19 m. Pradėjom juokaudami, rūkydami su vaikinais. Niekada nemaniau, kad tai taps rimta problema. Pasiekus trečiajį dešimtmetį prasidėjo pirmosios problemos. Kosulys, sunkus kvėpavimas, smirdėjau cigaretėmis... Bėgant laikui situacija blogėjo. Daktaras įspėjo apie mano būklę, tačiau man buvo labai sunku mesti.


KLAUSIMAS: Kaip galiausiai nusprendėte imtis kažkokių veiksmų?

Alius: Mesti rūkyti bandžiau daugybę kartų. Iš pradžių bandžiau save įtikinti, kad galiu nustoti kada tik panorėjęs, tačiau nenorėjau. Tada supratau, kad meluoju pats sau. Negalėjau atsisakyti rūkymo. Bandžiau, tačiau vis tiek galiausiai grįždavau prie rūkymo. Mano asmeninis rekordas – 2 dienos. Kartą sugebėjau nerūkyti 3 savaites, tačiau mano žmona visada turėjo būti šalia manęs ir laikyti mane atokiau nuo cigarečių. Kaip aš tada atrodžiau? Priaugau svorio, buvo negalavimų dėl metimo, buvau nervingas, jautrus, piktas ir galėdavau įsivelti į ginčą su bet kuo. Mano kūnui paprasčiausiai trūko nikotino, tai buvo tarsi narkotikas be kurio negaliu gyventi. Buvau priklausomas.


KLAUSIMAS: Ar galite papasakoti, kaip jaučiatės dabar ir kaip jautėtės prieš mesdamas rūkyti?

Alius: Tai buvo našta. Dabar turiu daug energijos ir galiu daryti bet ką. Vaikščiojimas manęs nebevargina, nesmirdžiu cigaretėmis ir nebesu nervingas. Jaučiuosi gyvas ir sveikas. Nejaučiau to net būdamas 40-ies, o tai nuostabu. Aš atsikračiau priklausomybės nuo bjaurasties, kurią rūkiau 37 metus!


KLAUSIMAS: Ką darėte, kad mestumėte rūkyti?

Alius: Nors buvau nusiteikęs skeptiškai visų produktų prieš rūkymą atžvilgiu, žinojau, kad vien tik su mano jėgomis man nepavyks. Mano pasirinkimas buvo NilSmoke magnetai, kurie iš esmės yra kitokie nei kiti produktai, jie buvo daug žadantys. Naudojau magnetus nuolat ir reguliariai. Kadangi mano noras rūkyti sumažėjo jau pirmosiomis dienomis, tapo lengviau išgyventi be cigaretės kiekvieną dieną. Štai taip tapau kur kas motyvuotesnis, nes niekada nemaniau, kad galėsiu atsisakyti cigarečių.


KLAUSIMAS: Visiškai nustojote rūkyti labai greitai. Kaip jums tai pavyko, žinant tai, kad rūkėte 37 metus?

Alius: Tikrai taip. Mečiau rūkyti kažkur po 3 savaičių. Per šias savaites galėdavau išbūti nerūkęs keletą dienų, tačiau kartais kildavo noras užsidegti cigaretę. Negalėjau tam atsispirti. Laikui bėgant mano noras vis mažėjo ir galiausiai visiškai dingo. Paprasčiausiai nebeturėjau to noro rūkyti.


KLAUSIMAS: Tačiau mesdamas rūkyti turėjai išgyventi tikrą krizę?

Alius: Nuskambės neįtikėtinai, tačiau ne. Lyginant su kitomis iki šiol patirtomis krizėmis metant rūkyti, šis kartas buvo lengvas ir neskausmingas. Nebuvau nervingas ar pažeidžiamas. Net nenorėjau užkandžiauti, todėl nepriaugau svorio. Viskas buvo ramu ir jokių simptomų.


KLAUSIMAS: Ar jūsų draugai ir šeima buvo nustebę?

Alius: Žinoma! Jie negalėjo patikėti, kad rimtas rūkalius, kaip aš, pradėjęs rūkyti nuo 19 m. mes rūkyti. Kai kurie iš mano draugų pasekė mano pavyzdžiu – jiems irgi pasisekė.


KLAUSIMAS: Kaip jums pasiseka atsispirti cigaretėms, kai jus supa kiti rūkaliai? Ar metęs rūkyti kada nors buvote prisidegęs bent vieną cigaretę?

Alius: Ne. Nebuvo lengva tai pasiekti. Nebenoriu rūkyti ir vėl užkibti ant šio kabliuko. Cigaretės yra blogis, jos sukelia baisią priklausomybę. Pernelyg gerai žinau, kaip sunku to atsikratyti ir nenoriu dar kartą viso to išgyventi.


KLAUSIMAS: Ar kartais norite užsidegti cigaretę?

Alius: Vos tik nustojęs rūkyti maniau, kad galiu ištverti be cigaretės. Ypač, kai turėdavau rūpesčių darbe. Tuomet užsidėdavau magnetą ir šis noras dingdavo. Dabar neturiu jokio noro ar poreikio rūkyti. Jaučiuosi puikiai be cigarečių, jų kvapo ir kitų bjaurių problemų, kurias sukelia rūkymas. Aš naujas žmogus ir tuo nepaprastai mėgaujuosi. Dauguma sako, kad man pasisekė, nes iš rūkalų spąstų ištrūkau taip lengvai.*


– Interviu ėme: Loreta Jankauskienė

 • Galite mesti rūkyti visiškai natūraliu būdu.
 • Galite atsikratyti priklausomybės be krizės ir nervinimosi.
 • Vėl galite kvėpuoti visu savo plaučių pajėgumu ir mėgautis gyvenimu.
 • Galite padaryti taip, kad jūsų svajonė išsipildytų.

Visa tai įmanoma su NilSmoke magnetais, kurie padės jūsų kūnui atsikratyti rūkymo ir tai padarysite bet jokių blogų simptomų ir nepriaugsite svorio... užtikriname jus!

NilSmoke magnetai užtikrina:

Mesite rūkyti be jokios krizės
arba sugrąžinsime jums pinigus!

Taip, tai tiesa – jūs arba pasieksite rezultatų arba mes jums grąžinsime pinigus. Jeigu manote, kad tai kažkoks triukas, patys išbandykite. Mes tikime šio produkto veiksmingumu. Esate čia, nes ieškote būdo, kaip nesudėtingai mesti rūkyti, ir būtent tai mes jums pristatysime jūsų nurodytu adresu. Garantuojame jums norimus rezultatus arba sugrąžinsime pinigus.

Pagaliau atsikratysite priklausomybės nuo nikotino ir jums neteks išgyventi jokių pašalinių simptomų metant rūkyti!

Ausų (auricular) ir akupresūros terapijų kombinacija padeda atsisakyti rūkymo ir išlaisvina nuo šios priklausomybės!

Tokie nepakartojami rezultatai, tačiau toks natūralus produktas.

Leiskite, kad išsipildytų tai, apie ką visada svajojote – mesti rūkyti.

Visiems laikams atsikratykite cigarečių ir tai padarykite nepriaugdami svorio ir neturėdami jokių šalutinių simptomų.

INSTRUKCIJOS: Tiesiog prisidėkite NilSmoke ant savo kairės ausies. Mažą magnetą pridėkite prie ausies išorės, o didelį – už ausies. Iš pradžių naudokite NilSmoke tik dvi valandas per dieną. Per kelias dienas jūsų kūnas pripras prie lengvo magnetų keliamo spaudimo ant akupresūros taškų. Vos tik kūnas prie to pripranta galite naudoti magnetus ne ilgiau kaip 4 valandas per dieną.

„OK, pripažinsiu... Visiškai
KLYDAU
dėl NilSmoke magnetų“

Nijolė Rimkienė pasakoja, kaip ji atrado geriausią SLAPTĄ GINKLĄ kovoti su priklausomybe nikotinui

Nijolės istorija

Kažkur prieš 2 mėnesius mano pamotė įteikė man NilSmoke. Nors išbandžiau visus įmanomus produktus, kurie tariamai turėtų padėti mesti rūkyti, maniau, kad būtų negražu to neišbandyti, nes su manimi jai irgi nelengva. Tačiau tikrai neturėjau jokių lūkesčių...

Rūkiau daugiau nei 10 metų. Per pirmąsias dienas naudodama magnetus nejutau jokių pokyčių. Trečiąją dieną viskas pasikeitė, nes nebeturėjau to poreikio rūkyti. Jeigu kas nors būtų man apie tai papasakojęs, būčiau nepatikėjusi. Jeigu nebūčiau jautusis blogai dėl savo pamotės, būčiau atsisakiusi šio produkto visai neišbandžiusi, manydama, kad tai dar vienas brukalas.

Norėjau visiems laikams mesti rūkyti ir dabar jaučiuosi pasitikinti savimi ir tikiu, kad man pasiseks. Jau mėnuo, kai visiškai nenoriu rūkyti. Ir visiems abejojantiems galiu pasakyti tik viena – išbandykite patys ir tikrai nepasigailėsit. Priešingai.

Užsidedant magnetus vos 2 valandas per dieną galima tikrai mesti rūkyti neišgyvenant asmeninės krizės!

NilSmoke magnetai yra visiškai saugūs naudoti ir patikimi. Geriausia tai, kad niekas aplink jus nežinos, kad juos naudojote – tai bus jūsų naujos ir neįtikėtinos sėkmės paslaptis!

Nors magnetus reikia dėvėti tik dvi valandas per dieną, jie galutinai nugalės jūsų priklausomybę nuo nikotino. Tai tikras ateities metodas, nors jau dabar keli tūkstančiai žmonių yra išbandę šį metodą. Patikslinsiu, kad beveik 1 tūkst. žmonių pradeda naudoti NilSmoke magnetus kiekvieną dieną. Šių magnetų privalumas tas, kad jie yra saugūs ir neturi jokio šalutinio poveikio. Jokios krizės neparūkius vos kelias valandas! Jokio blogo kvapo ir pinigų švaistymui pakeliui cigarečių per dieną. Jūs taip pat galite su savimi nešiotis pakelį, tačiau visada dėvėti magnetus, nes jie niekada nesusidėvi. Nėra nieko kito, kas būtų patikimiau ir paprasčiau!

 
Dėvėdami magnetus vos dvi valandas per dieną gausite du geriausius dalykus visame pasaulyje: greitai mesite rūkyti ir naudoti šį metodą bus visai nesudėtinga!

„Mečiau rūkyti po 14 metų ir nepriaugau nė kilogramo!“

Karolina metė rūkyti po 14 metų rūkymo ir 10 metų bandė mesti rūkyti. Visa tai ji padarė naudodama NilSmoke magnetus! Dabar ir jūs, kaip ir milijonai kitų žmonių visame pasaulyje, galite žengti žingsnį sveikesnio gyvenimo, kuriame nėra cigarečių, link!

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

Įkvepianti Karolinos istorija, kaip ji metė rūkyti!

KAIP NUSTOJUS RŪKYTI PASIKEITĖ MANO GYVENIMAS

Karolina nebegalėjo kontroliuoti situacijos. Po 14 metų praleistų rūkant jos sveikata buvo visiškai suprastėjusi ir nebuvo tokio metodo, kuris padėtų mesti rūkyti. Tačiau galiausiai ji atrado būdą – NilSmoke! Jeigu pasisekė Karolinai, pasiseks ir jums. Skaitykite neįtikėtiną jos istoriją ir tai jums tikrai padės atsikratyti šio baisaus įpročio!


Kai su vyru norėjome susilaukti antrojo vaikelio, atlikome keletą tyrimų. Daktaro išvados nebuvo labai optimistiškai nuteikiančios. Priešingai, situacija buvo tokia, kad aš arba nedelsdama mesiu rūkyti, arba galiu pamiršti apie nėštumą. Mano sveikata buvo tokia bloga, kad daktaras patikino, jog neverta pradėti jokios terapijos, jeigu nemesiu rūkyti. Buvau sugniuždyta, tačiau ne dėl to, kad nenorėjau mesti rūkyti – aš negalėjau tam atsispirti. Jaučiausi prislėgta ir maniau, kad nieko negaliu pakeisti. Daugybę kartų bandžiau mesti rūkyti, tačiau man taip niekad ir nepavyko. Todėl ir šis kartas nebus kitoks, maniau... Štai kodėl ilgą laiką nesiėmiau jokio naujo metodo ar technikos...

Pabudau iš letargo tik pasikalbėjusi su vyru. Tai man buvo labai svarbus pokalbis, nes kažkas juk turėjo man įžnybti ir pasakyti, kad turiu imtis priemonių.

KELIAS Į SĖKMĘ

Taigi pagaliau suvokiau, kad jeigu nemesiu rūkyti, negalėsiu turėti vaikelio. Tai suvokusi pradėjau keiktis iš nuostabos! Tuomet ilgas valandas praleidau mąstydama apie savo ateitį. Ar noriu palikti savo vienintelį vaiką be vieno iš tėvų? Nusprendžiau mesti rūkyti bet kokia kaina. Užrašiau ateities TIKSLUS ir priklijavau juos ant savo spintos, taigi KIEKVIENĄ KARTĄ pabudusi juos galiu matyti.

Su NilSmoke magnetais, valia ir ištverme ne tik sugebėjau mesti rūkyti, bet tai padariau nepatyrusi jokios krizės, nervų, jautrumo ir nepriaugau svorio. Endorfinų gamyba dėl ausyse esančių taškų stimuliavimo padėjo man jaustis patenkintai, taip tarsi būčiau prisidegusi cigaretę. Buvau pasiryžusi turėti laimingą ir sveiką gyvenimą sau bei savo šeimai ir man pavyko.*

Norime pasveikinti jus prisijungus prie nerūkančių asmenų, naudojusių NilSmoke magnetus, pasaulio. Magnetai padėjo milijonams žmonių nugalėti priklausomybę nikotinui. Žemiau atidžiai skaitykite apie magnetų privalumus ir garantijas.

NilSmoke magnetai yra BŪTENT tai, ko reikia, kad išsipildytų jūsų noras!

Niekas – net šis blogas įprotis – nesutrukdys gerai gyventi. Pradėkite gyventi dar šiandien naudodami NilSmoke magnetus!

Ar norėtumėte naudodami šiuos magnetus, kuriuose slypi paslaptis, kaip mesti rūkyti, atsikratyti priklausomybės nuo nikotino vos per 15 dienų?

Rinkoje galima rasti daug produktų, kurie imituoja NilSmoke magnetus. Nepasiduokite pigioms klastotėms. Tik šios sudėtinės dalys yra tikros ir veiksmingos!

Ar norite, kad išsipildytų jūsų gyvenimo svajonė – mestumėte rūkyti?
Pasaulyje nr. 1 produktas, padedantis nugalėti priklausomybę nuo nikotino

Su NilSmoke magnetų pagalba galite atsikratyti cigarečių ir priklausomybės nuo nikotino taip lengvai, kaip suskaičiuoti iki 3. Ir pamirškite apie nervingumą bei jautrumą!

Akupresūros technikos veikimo principu pagaminti magnetai yra lengviausias būdas mesti rūkyti. Naudokite juos reguliariai kiekvieną dieną ir stebėkite rezultatus!

NilSmoke magnetai – saugus ir greitas būdas atsikratyti blogo įpročio!

..:ĮSPĖJIMAS:..

Produkto kiekis ribotas. Užsakymai priimami iki . u 23:59 h. Pasibaigus šiam laikui produkto įsigyti nebebus galima.

Kaip pasikeis jūsų gyvenimo būdas?

Kaip dabar žiūrite į save? Galite turėti tai, kuo giliai širdyje tikite...

 • Įsivaizduokite, kad nebesmirdite tarsi peleninė!
 • Įsivaizduokite, kad nebeišleidžiate šimtus eurų per mėnesį...
 • Įsivaizduokite, kad jūsų nebekamuoja noras prisidegti cigaretę.
 • Įsivaizduokite, kad pagaliau esate sveikas ir laimingas žmogus.
 • Įsivaizduokite, kad atsikratėte fizinės ir psichologinės priklausomybės.
 • Įsivaizduokite, kad visa tai padarysite be jokių pašalinių simptomų, nervinimosi ir priaugto svorio.

Perskaitykite ir sužinokite kaip Emilis nustojo rūkyti naudodamas NilSmoke magnetus!

„Pagaliau jaučiuosi sveikas ir patenkintas!“

„Prieš pradėdmas naudoti NilSmoke magnetus išbandžiau visus įmanomus būdus ir metodus. Mane nelabai tenkino kai kurių metodų pasekmės. Nikotino pakaitalas mano atveju buvo visiškai nenaudingas. Tada kolega darbe rekomendavo NilSmoke magnetus, taip pat patarė juos naudojant nepirkti cigarečių. Vos per 20 dienų mečiau rūkyti ir niekada nesijaučiau laimingesnis, sveikesnis ir patenkintas! Daugiau nebekosėju iki vėmimo ir mano žmona džiaugiasi, kad pagaliau nebedvokiu cigaretėmis. Rekomenduočiau šiuos magnetus visiems, kurie nori mesti rūkyti. Ačiū iš visos širdies už šį nuostabų metodą!“*

– Emilis Ryškus, Vilnius

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

Išlaisvinkite nuotykius!

Pats geriausias būdas norintiems mesti rūkyti!

Pagal išbandžiusiųjų asmenų patirtis, nėra kito tokio metodo kaip NilSmoke magnetai, kuris taip greitai ir lengvai nugalėtų priklausomybę nuo nikotino! Unikali ausų (auricular) ir akupresūros terapijos kombinacija suteikia pačius nuostabiausius rezultatus! Greičiausias būdas kartą ir visiems laikams atsikratyti priklausomybės nuo nikotino! Užsisakykite ir įsitikinkite patys!

Kodėl kiti produktai nėra tokie veiksmingi kaip NilSmoke?

Nepamirškite, kad dauguma gamintojų bando kopijuoti šiuos magnetus. Šių ir kitų magnetų skirtumas yra tas, kad NilSmoke yra padengti auksu. Dėl to, kitaip nei kiti magnetai, dažniausiai jie nesukelia jokių alerginių reakcijų.

Magnetai buvo sukurti skiriant ypatingą dėmesį ir yra tokie veiksmingi, kad galėtų kontroliuoti konkrečius akupresūros taškus jūsų ausyje.

Taip endorfinai yra atpalaiduojami ir sukuriamas jausmas tarsi būtum prisidegęs cigaretę. Štai todėl šie magnetai yra nr. 1 metodas pasaulyje norintiems mesti rūkyti!


8 valandos nerūkant

Nikotino ir anglies monoksido kiekis jūsų kraujyje sumažėja perpus. Deguonies kiekis jūsų kraujyje normalizuojasi.


24 valandos nerūkant

Anglies monoksidas pašalinamas iš kraujotakos. Pradeda valytis plaučiai.


48 valandos nerūkant

Nikotinas pasišalina iš jūsų organizmo. Kvapo ir skonio jutikliai darosi aiškesni.


72 valandos nerūkant

Darosi lengviau kvėpuoti, valosi bronchai ir didėja energijos kiekis.


3–9 mėnesiai metus rūkyti

Plaučių talpa padidėja 10 %. Kosulys pradeda mažėti, kol galiausiai dingsta.


5 metai metus rūkyti

Širdies smūgio rizika sumažėja perpus, insulto rizika tokia pat kaip ir nerūkančiųjų.


Faktas:

Rinkoje galima rasti nesuskaičiuojamą galybę į NilSmoke magnetus panašių produktų. Neapsigaukite panašiu pavadinimu pavadintomis pigiomis kitų įmonių klastotėmis. Taip tik paleisite pinigus vėjais ir nenustosite rūkyti.

Ar žinote, kad rūkymas yra viena dažniausių, tačiau išvengiamų, mirties priežasčių visame pasaulyje?

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis dėl rūkymo kyla daug įvairių komplikacijų:

Šios rizikos gali būti iš esmės sumažintos reguliariai naudojant NilSmoke magnetus ir taikant sau sveiką gyvenimo būdą: reguliari mankšta ir sveika mityba.

Būdas atsikratyti blogo įpročio ir jaustis puikiai!

Jausitės nepakartojamai – tai GARANTUOTA!

Vos per 4 savaites Monika Bikšienė atsikratė noro rūkyti, o rūkė ji iki šiol 21 metus!
Tai nuostabi sėkmė! Su NilSmoke magnetais tai galite padaryti ir jūs!

Ar pavargote nuo cigarečių kvapo, pinigų švaistymo, sveikatos gadinimo ir nemalonaus jausmo? Ar dabar ne metas nustoti rūkyti ir tai padaryti be jokio vargo ir krizės? Norite mesti rūkyti ir atikratyti priklausomybės nuo nikotino ir puikiai jaustis? NilSmoke magnetai ne tik puikiai padeda kovoti su noru rūkyti, bet taip pat UŽTIKRINAME, kad šie magnetai yra geriausias produktas visame pasaulyje.

NilSmoke magnetai padeda mesti rūkyti ir visai nesvarbu, kiek ilgai rūkėte. Pradėkite kovoti su priklausomybe nuo nikotino naudodami šiuos magnetus, kurie suteikia malonumo jausmą ir tam nekyla noras prisidegti cigaretę!

Jie buvo sukurti tam, kad greitai pašalintų norą nikotinui

5 Priežastys, kodėl reikėtų tikėti šiuo sprendimu

 1. Šio natūralaus produkto paslaptis buvo žinoma tūkstančius metų
 2. 100 % patikrinta ir patvirtinta
 3. Milijonai žmonių metė rūkyti naudodami šią priemonę
 4. Lengva ir paprasta naudoti – naudokite reguliariai
 5. 100 % garantuoti rezultatai arba pinigai bus grąžinti 

Pagaliau galite neberūkyti ir atrodyti bei jaustis gerai!

„Daugiau galiu savęs nebenuodyti!“

„Labas, esu Diana Miklovienė. Man 33 metai ir gyvenu Vilniuje. Rūkiau daugybę metų ir jaučiausi blogai, kad nesugebu atsikratyti šio taip man nekenčiamo blogo įpročio. Žinojau, kad bus labai sunku, ir nesitikėjau jokių konkrečių rezultatų, nes tai buvo pirmas mano bandytas metodas mesti rūkyti. Tačiau tai buvo ir pirmas metodas, kuris man padėjo! Jaučiuosi puikiai, nes galiu savęs nebenuodyti, o geriausia tai, kad to daryti visai nebenoriu. Rekomenduoju šiuos magnetus visiems, kurie nori nustoti rūkyti. Išbandykite magnetus ir nepasigailėsite. Tik pažiūrėkit į mane! :)“*

Linkėjimai
Diana Miklovienė

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

PATIKRINK:

Meskite rūkyti naudodami NilSmoke magnetus

ir laimėkite vertingus prizus!

...taip, tikrai.
 
Pasidalinkite su mumis savo patirtimi naudojant NilSmoke magnetus. Paskelbsime geriausias patirtis ir apdovanosime jas!

Laukiame visų NilSmoke magnetus išbandžiusių asmenų istorijų. Taip motyvuosite kitus mesti rūkyti ir padėti sau.

Prašome patikinti mus, kad jūsų patirtis tikra, nes prieš publikuodami susisieksime su jumis, kad galėtumėte patvirtinti savo istorijos autentiškumą ir atsiimti savo laimėjimą.

Prizai labai vertingi. Ar norite jų?

*Pasiūlymas šiandien galioja tik jums.

Ką gausite naudodami NilSmoke magnetus:

Ir tai ne pabiga...

Jeigu manote, kad mūsų klientų patirčių neužtenka, užsisakykite bandomąją pakuotę ir įsitikinkite patys apie ką mes kalbame...

Neįmanoma surinkti visų milijono NilSmoke išbandžiusių žmonių patirčių į vieną. Tačiau jie turi vieną bendrą bruožą – visi jie greitai, saugiai ir be jokių šalutinių poveikių metė rūkyti, atsikratė priklausomybės nikotinui ir nebeturi noro rūkyti!

 

50 % nuolaida tik šiandien!

Pasiūlymas nustoja galioti
. 23:59
 
Jeigu užsisakysite šiandien, gausite 50 % nuolaidą. Produktas pristatomas diskretiškoje pakuotėje naudojant patikimų kurjerių paslaugas.
 

Apie produktą:

Nuo tada, kai pasirodė rinkoje, šie nuostabūs magnetai padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje mesti rūkyti ir greitai bei nesudėtingai, be jokios krizės ar priaugto svorio atsikratyti priklausomybės nuo nikotino. Produktas nesukelia alerginės reakcijos. Asmenys su elektriniais stimuliatoriais (širdies stimuliatoriais), defibriliatoriais, insulino pompomis ar kitais elektroniniais prietaisais negali naudoti magnetų.

Jeigu dar šiandien užsisakysite NilSmoke magnetus ir apmokėsite, suteiksime grąžinimo garantiją, jeigu nutiktų taip, kad per 44 dienas nepastebėsite jokių rezultatų.

ĮSPĖJIMAS! Rūkyti padedančių metodų klastotės!

Deja, gyvename pasaulyje, kur kai kurie asmenys gyvena apgaudinėdami aplinkinius. Štai todėl norime, kad žinotumėte, kaip atpažinti kai kurias NilSmoke magnetų klastotes, nes nenorime, kad išleistumėte savo pinigus produktams, kurie nesuteikia jokių rezultatų.

Kada turėčiau naudoti NilSmoke magnetus?


Štai kaip galite DABAR mesti rūkyti ir tai galite padaryti nerizikuodami savo pinigais!

Dėmesio: kaip jau turbūt žinote, iki šiol visi mesti rūkyti padedantys metodai buvo klastotės. Net jeigu ir nustojote, po kelių valandų prasidės krizė. Bėgant laikui blogės ir blogės ir pradėsite nuo pradžių – prisidegsite cigaretę! Štai taip patenkate į užburtą ratą. Ar jūs neveiksmingų metodų auka? Tuomet suprantame, kodėl jūs tokie įtarūs.

Štai kodėl suteikiame jums galimybę susigrąžinti pinigus, jeigu nepastebėsite norimų rezultatų. Pagalvokit apie tai: nejaugi mes tikrai rizikuotume bankrotu ar tiesiog esame įsitikinę produkto veiksmingumu?

Jeigu nežinote, ką tai reiškia...

– Jokio baisaus noro užsidegti cigaretę
– Jokio nervinimosi, jautrumo, blogos nuotaikos
– Galėjimas kvėpuoti visu plaučių pajėgumu, turėti sveiką gyvenimą, kuriame nėra priklausomybės nuo nikotino
– Priklausomybės nuo nikotino atsisakymas be jokių blogų simptomų ir priaugto svorio

...metas jums sužinoti! Patariame nustoti gyventi nuodijant save ir aplinkinius. Todėl suteikiame jums galimybę patiems pamatyti rezultatus dar prieš nusprendžiat, ką daryti.

Būtent!

Visi tik ir sako: „Pirkite iš mūsų. Duokite mums savo pinigus“. Mes sakome jums įvertinti rezultatus ir tik tada nuspręsti, ar norite, kad grąžintume jums pinigus, ar norite mums padėkoti.

Jeigu nepasiekiate norimų rezultatų, susisiekite su mumis bandomuoju laikotarpiu ir mes jums sugrąžinsime pinigus.

Žinoma, taikoma viena nedidelė sąlyga!

Kaip galite matyti iš vartotojų atsiliepimų, šis produktas tikrai veikia. Matome tai ne pirmą kartą, todėl dabar jūsų eilė.

Šis produktas ne kiekvienam, nes jis akimirksniu pašalina cigarečių norą ir nikotino priklausomybę, todėl norime įsitikinti, kad produktas pasieks tuos, kuriems jo reikia labiausiai.

Jeigu norite gauti galimybę išbandyti šį produktą bandomojo laikotarpio metu, žemiau pateiktoje lentelėje įveskite savo duomenis ir patikrinkite, ar atitinkate kriterijus naudoti NilSmoke magnetus bandomojo laikotarpio metu.

Su geriausias linkėjimais
siekiant savo tikslų
Mindaugas Butkus ir kiti NilSmoke komandos nariai

Prašome įrašyti informaciją, kad galėtume įsitikinti, jog atitinakte bandomojo laikotarpio kriterijus:

V M
metus

Dėmesio: Dėl riboto produkto kiekio bandomajam vartojimui, bandomojo produkto siuntimas apribojimas iki vienos pakuotės vienai šeimai. Norėdami patikrinti, ar atitinkate kriterijus, įrašykite savo e. pašto adresą.

Sveikiname!

Jūs atitinkate reikalavimus, todėl galite gauti bandomąją pakuotę
Prašome palaukti
Apdorojame informaciją

PATIKRINKITE, AR GALITE GAUTI BANDOMĄJĄ PAKUOTĘ

Natalija Lizdeikienė
„Džiaugiuosi, kad man pagaliau pavyko!“

Metė rūkyti po 12 metų, praleistų rūkant

„Jau kurį laiką norėjau nustoti rūkyti. Nusprendžiau suteikti šiems magnetams progą ir jau po 2 savaičių mano noras buvo išpildytas. Dabar jaučiuosi kur kas geriau nei bet kada anksčiau ir nebesmirdžiu cigaretėmis! Ačiū!“*

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

100 % saugus pirkimas

Už NilSmoke mokate pristatymo metu. Taip apsaugosime jus nuo galimų nemalonumų. Jūsų informacija saugi, o mūsų pristatymas diskretiškas.

Pasidovanokite sau šią dovaną ir pagaliau atsikratykite noro rūkyti ir kvėpuokite pilnu plaučių pajėgumu

Ar pavargote nuolat smirdėti cigaretėmis ir švaistyti pinigus rūkalams? Nustokite tai daryti!!! Metas mėgautis gyvenimu, kuriame jūs nerūkote. NilSmoke padės nugalėti norą rūkyti be jokių krizių, nervinimosi ar priaugto svorio! Dabar su mūsų bandomuoju pasiūlymu galite nerizikuodami savo sveikata mesti rūkyti!

Jauskitės patenkinti! Gyvenimas tai ne tik būti gyvu, o taip pat jaustis tokiu! Pradėkite mėgautis gyvenimu dar šiandien!

NilSmoke meta iššūkį nerūkyti 2 savaites!
Kas laimės? PASIRINKIMAS JŪSŲ!

Marius Genys
„Niekada iki šiol nesijaučiau toks sveikas!“

Marius metė rūkyti po 17 metų, praleistų rūkant

„Nusprendžiau mesti ir taip padariau! Nugalėjau priklausomybę ir norą cigaretėms. Dabar jaučiuosi kur kas geriau, sveikiau ir esu kur kas geresnės nuotaikos. Visi gali matyti skirtumus: nerūkau ištisai, nesu nuolat nervinga ir manęs nebekamuoja nuolatinis kosulys!“*

– Marius

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.


Noriu mesti rūkyti,
tačiau nenoriu priaugti svorio ar išgyventi krizes!

Kokio rūkymo metimo metodo norėtumėte?

NilSmoke
Saugaus naudoti
Greitai veikia
Ilgalaikiai rezultatai

Nikotino pleistrų
Sukeliančio priklausomybę
Kenksmingo sveikatai
Trumpalaikiai rezultatai

Su šiais 3 patarimais meskite rūkyti neįtikėtinai greitai:

1. Sprendimas

Priimkite sprendimą, kad pagaliau norite nustoti rūkyti

2. NilSmoke

Kasdien vadovaudamiesi instrukcijomis naudokite NilSmoke magnetus

3. Fizinė veikla

Raskite pomėgį, kasdien vaikščiokite, pradėkite plaukioti ar užsiimkite bet kokia kita sportine veikla.

Danguolė Lėbartienė
„Pagaliau atsikračiau savo priklausomybės!“

Nugalėjau save!

„Visada norėjau mesti rūkyti, nes pradėjau gana anksti – dar mokykloje. Tuomet, kaip ir kitos paauglės, norėjau būti kieta ir pritapti prie kitų. Visi rūkė, todėl pradėjau ir aš, nors iš pradžių ir nepatiko. Ilgainiui tapau priklausoma ir rūkiau vis daugiau. Visada smirdėjau cigaretėmis ir mano nagai bei pirštai buvo geltoni! Negalėjau ilgiau to kęsti...

Pradėjau palengva. Iš pradžių sumažinau cigarečių skaičių ir pradėjau naudoti NilSmoke magnetus. Po 15 dienų naudojimo padariau pertrauką ir supratau, kad visą dieną nenorėjau rūkyti. Nebuvo jokio poreikio rūkyti. Taip pat ir šiandien – jeigu noriu rūkyti, užsidedu magnetą ir noras dingsta (šypsosi).“*

– Dangulė Lėbartienė

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

Gyvenimas be cigarečių dabar pasiekiamas!
Martynas Gindulis
„Radau būdą, kuris iš tiesų veikia!“

Žmona daugiau nesiskundžia, kad smirdžiu

„Labas. Aš Martynas Gindulis iš Kauno. Man 37 m. Pradėjau blogai jaustis, kai žmona pradėjo skųstis, kad nuolat dvokiu cigaretėmis. Ji vengė buvimo šalia manęs, nes mano kvapas ją erzino. Rūkiau dar nuo 19 m. (vadinasi, beveik 20 m.), todėl buvo sunku nustoti. Tuomet vaikinas iš mano darbo rekomendavo NilSmoke, nes šis produktas padėjo jo broliui atsisakyti šios priklausomybės. Pagalvojau, o kodėl gi ne. Galiausiai juk neturiu, ko prarasti, net pinigų. Gavau pinigų grąžinimo garantiją, todėl nebuvo sunku apsispręsti užsisakyti ar ne. Juk paskui paaiškėjo, kad tai buvo geriausiai kada nors investuoti mano pinigai. Mečiau rūkyti, nebeturėjau noro rūkyti, jaučiausi geriau ir mano žmona tapo kur kas laimingesnė!

Labai ačiū!“*

Su pagarba
Martynas Gindulis

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

Padarykite
sau paslaugą
ir pagaliau
nustokite
rūkyti!

Tomas Karalius
„Jaučiuosi geriau nei bet kada anskčiau!“

Nebeturiu noro rūkyti

„NilSmoke magnetai padėjo atsikratyti priklausomybės ir galiausiai mesti rūkyti... Lankiausi profilaktiniam patikrinimui pas daktarą, kuris rekomendavo mesti rūkyti vardan mano sveikatos. Pats tai kuo puikiausiai žinojau, tačiau negalėjau to padaryti. Tuomet jis paminėjo NilSmoke, kurį rekomendavo jo pacientai. Būsiu jam amžinai dėkingas, nes magnetai iš tikrųjų veikia!“*

– Tomas Karalius

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

Silvija Puokienė
„Nuo kelių per dieną iki 0“

Miglė nustojo rūkyti po 9 metų, praleistų rūkant!

„Galiausiai supratau, kad šiukšlinėje yra trys turšti cigarečių pakeliai. Paklausiau savęs, kaip tai galėjo nutikti?! Supratau, kad tai veikia mano finansus, sveikatą, išvaizdą ir net mane supančius žmones. Nusprendžiau mesti!

Iš pradžių pradėjau domėtis internete. Ieškojau greičiausio ir lengviausio būdo mesti rūkyti. Net nebepirkau cigarečių, tačiau buvo sunku atsilaikyti. Mane ištiko krizė. NilSmoke aptikau vienoje diskusijų svetainėje, kur kiekvienas rašė atsiliepimus naudojant NilSmoke. Jie pasakojo, kaip jiems nėra noro rūkyti, o tai skambėjo neįtikėtinai. Užsisakiau magnetus internetu norėdama pati juos išbandyti.

Vadovavausi instrukcijoms ir bet kada užsimaniusi rūkyti užsidėdavau magnetą. Vos tik užsidėjus magnetą noras rūkyti tiesiog dingdavo.

Iš pradžių negalėjau patikėti, kad galiu be cigarečių ištverti visą dieną. Ir bėgant dienoms nustebau dar labiau. Neturėjau jokio noro rūkyti. Tikrai galiu drąsiai rekomenduoti NilSmoke magnetus visiems rūkaliams. Tai taip lengva ir paprasta, jie veikia greitai ir akimirksniu sumažina norą rūkyti. Visada nešiojuosi juos su savimi, jeigu kartais užsimanyčiau rūkyti."*

Ačiū
Silvija Puokienė

*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.

Neapsistokite ties pigiomis imitacijomis

Nepamirškite, kad tai vienintelis originalus produktas, kurį sudaro du auksu padengti magnetai, kurie nesukelia jokios alerginės reakcijos.

Kadangi šis produktas labai greitai populiarėjo, nes žmones tikrai matydavo rezultatus, netrukus atsirado kitų produktų, žadančių tą patį. NELEISKITE tuštiems jų pažadams jus kvailinti!

Įsidėmėkite, mes esame tokie įsitikinę šio produkto veiksmingumu, kad tuo atveju, jei per 44 dienų nematysite jokių rezultatų, grąžinsime jums pinigus!

*Siuntimo išlaidoms grąžinimas netaikomas

Rūpinamės savo klientais. Suprantame, kaip svarbu, kad jūsų duomenys būtų saugūs, todėl juos apsaugojome.

Norėdami apsaugoti jus nuo bet kokių patyčių leidžiame mokėti už produktą pristatymo metu. Mūsų kurjeriai pristatys produktą į jūsų namus diskretiškoje pakuotėje.

...:SVARBUS PRANEŠIMAS:...

Šio produkto kiekis yra ribotas. Užsakymai bus priimami iki . u 23:59. Pasibaigus nustatytam laikui produkto įsigyti nebebus galima.

DĖMESIO: jeigu užsisakysite per artimiausias 20 minučių, gausite 50 % nuolaidą magnetams.

P.S. SVARBU – dėl riboto produkto kiekio bandomasis periodas galimas tik asmenis, kurie atitinka aukščiau minėtoje lentelėje pateiktus kriterijus. Prašome būti sąžiningais įvedant duomenis apie save! Jeigu atitinkate kriterijus, galite dar šiandien su 50 % nuolaida užsisakyti NilSmoke magnetus.

Tiesiog užpildykite formą ir visiems laikams nugalėkite priklausomybę nuo nikotino.

Pastaba: Bandomasis laikotarpis galioja tik trumpam ir negalime užtikrinti, kad dar ilgai šis pasiūlymas galios. Jeigu tik dabar skaitote šią pastabą, patariame registruotis dabar!

UŽSISAKYKITE BANDOMĄJĄ PAKUOTĘ!
Spauskite čia ir sužinokite, kaip visiems laikams nugalėti priklausomybę ir norą rūkyti!
*Pateikiami rezultatai yra individualūs ir priklausomai nuo asmens gali skirtis.Gamintojas negarantuoja tokių pačių rezultatų visiems.
Perfect Shop ltd. Labre flats, flat2, Triq San Guz, 2532 Victoria, Malta, e-mail: lt@perfectshop-mt.com. Prekė: Nil Smoke